Wydarzenia

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Wydarzenia – ostatnio zakończone

*Kobiecy Piątek Miesiąca* – Warsztaty dla kobiet

Biznes Zone Wólczańska 125, Łódź

⭐️Czy sposób, w jaki żyjesz jest zwykle kwestią przypadku, czy twoich świadomych wyborów i decyzji?
⭐️Czy co roku postanawiasz sobie coś, ale z reguły niewiele z tego potem wychodzi?
⭐️Nie chodzi bowiem o to, by planować każdy swój krok, bo w życiu potrzebna jest pewna doza spontaniczności;) Ale jeśli nie wiesz, do czego konkretnie dążysz, trudno o w pełni satysfakcjonujące życie.
⭐️Po to właśnie stworzymy MAPY NASZYCH MARZEŃ – byś mogła zagłębić się w to, czego naprawdę pragniesz i zacząć świadomie (i podświadomie:) to realizować!

*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty efektywności osobistej dla kobiet

Biznes Zone Wólczańska 125, Łódź

⭐️Czy zdarzyło ci się doświadczyć krytyki/ oceny w relacji prywatnej lub zawodowej?
⭐️Czy relacja z członkiem rodziny lub współpracownikiem/szefem sprawia ci trudności, jest dla ciebie źródłem stresu i czujesz, że nie możesz być w niej w pełni sobą?
⭐️Czy obawiasz się konfrontacji z tą osobą?
⭐️A jednocześnie zależy ci na realizacji własnych potrzeb w tej relacji, uwzględniając jednocześnie potrzeby drugiej strony i nie wiesz jak to połączyć?

*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty dla kobiet

Biznes Zone Wólczańska 125, Łódź

Czy czasem sprawia ci trudność sprawne łączenie wszystkich ról, które pełnisz w życiu? Chciałabyś być: mamą, która zawsze ma czas dla swojego dziecka, jest wypoczęta, zadbana, w dobrym nastroju, przy tym jest świetnym pracownikiem, na którego zawsze można liczyć, troskliwą córką, szczęśliwą żoną i jeszcze potrafi smacznie gotować dla całej rodziny? Czy czujesz czasem, że… Read More »*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty dla kobiet