Przejdź do treści

Indywidualne Sesje Coachingowe

Czujesz się zestresowana i zmęczona ilością codziennych obowiązków? Masz wrażenie przytłoczenia ilością rzeczy do zrobienia? Potrzebujesz odpocząć, uspokoić pędzące myśli, okiełznać buzujące w Tobie emocje?

Zaczyna się, gdy tylko otworzysz oczy – poranna gonitwa, szybki make-up, pospieszanie dzieci. Potem dojazd i korki, stres, czy zdążysz na czas.        W pracy liczne i wymagające skupienia obowiązki. Może nawet napięta atmosfera między pracownikami albo także i z szefem… Toksyczne relacje z niektórymi osobami wysysają Twoją energię.

Na dodatek ciągle jest coś do zrobienia, najlepiej na wczoraj. A Ty przecież pracujesz, dając z siebie pełne sto procent. Jesteś odpowiedzialna, dokładna, wszystko chcesz zrobić najlepiej jak umiesz. Potem wracasz do domu, a tam wcale nie jest lepiej – czekają na Ciebie kolejne obowiązki… Żyjesz w ciągłym biegu, coś załatwiasz, planujesz, odhaczasz na swojej liście. Nawet, będąc w domu nie umiesz się w pełni mentalnie wyłączyć. Ciągle przypomina Ci się, co jeszcze musisz zrobić. Masz wrażenie, jakby Twój mózg nigdy nie odpoczywał, tylko ciągle przetwarzał.

Wieczorem, gdy wszyscy w domu już śpią, tylko Ty jeszcze na nogach, ogarniasz ostatnie obowiązki. A potem… padasz wyczerpana. Przypominasz sobie, że miałaś zapisać się na kurs aranżacji wnętrz, który od dawna planowałaś. Miałaś też poćwiczyć i pouczyć się języka obcego, ale znowu nic dziś z tego nie wyszło. Teraz marzysz tylko o tym, by zasnąć, bo jutro znowu musisz wstać z samego rana. Masz przed sobą jakieś pięć, góra sześć godzin. Nie starczy, by dobrze wypocząć… Obiecywałaś sobie, że będziesz kładła się do łóżka najpóźniej o 23.00, ale przecież musiałaś dokończyć raport dla szefa, dokończyć pilny projekt. Każdy dzień wygląda podobnie. Ogarnia Cię coraz większa frustracja…

Odczuwaną złość wyładowujesz na bliskich, choć wcale tego nie chcesz. Zawsze masz potem wyrzuty sumienia i wpadasz w poczucie winy. Masz wrażenie, że dotarłaś do ściany. Nie wiesz, jak się wydostać z tej pułapki. Nie widzisz żadnego sensownego rozwiązania. 

Czytałaś na ten temat artykuł, może nawet sięgnęłaś po specjalistyczną książkę o tym, jak się dobrze zorganizować i znaleźć w życiu harmonię i nic. W zasadzie niewiele się zmieniło w Twojej rzeczywistości. Teorię masz w jednym palcu, owszem. Na logikę to Ty wszystko rozumiesz. Ale jak to wcielić w życie? Zapisałaś się na jogę. Byłaś kilka razy i nawet poczułaś się trochę lepiej, ale to ciągle nie to, czego tak do końca potrzebujesz. Wzięłaś udział w warsztatach rozwojowych. Owszem, dały Ci wiele do myślenia. Miałaś też okazję przekonać się, że nie jesteś sama ze swoimi problemami i takich kobiet, jak Ty jest więcej.

Ale to dla Ciebie ciągle za mało… w zasadzie brakuje Ci kogoś, kto poprowadziłby Cię w tej podróży przez chaos życia. Kogoś, kto miałby dla Ciebie czas, wysłuchał Cię, bez oceniania, bez dawania dobrych rad i swoich rozwiązań. Kogoś, komu możesz w pełni zaufać i wiesz, że wszystko, co powiesz zostanie między Wami. Kogoś, przed kim możesz zrzucić zbroję i nie musisz udawać tej silnej, co sobie zawsze poradzi.

Kogoś, kto wierzy w Ciebie i nie podcina Ci skrzydeł. Kto mądrze wspiera Cię w decyzjach, podąża za tym, czego potrzebujesz i na dodatek zadaje Ci takie pytania, które powodują, że znajdujesz rozwiązania swoich problemów.

Od sześciu lat profesjonalnie wspieram kobiety w odnajdywaniu wewnętrznej równowagi, w budowaniu odporności na trudne sytuacje i problemy, wzmacnianiu poczucia własnej wartości oraz zaufania do siebie i swoich decyzji.

Pomagam kobietom w zamianie życiowego chaosu na emocjonalny balans. Nie za rok, dwa, dziesięć lat, tylko TU i TERAZ.


  • Umów się ze mną na 30-minutową konsultację coachingową online, podczas której przekonasz się, czy ta forma wsparcia i rozwoju jest dla Ciebie. Każde kolejne spotkanie trwa godzinę. Pracujemy jeden na jeden, zwykle 2-3 razy w miesiącu. Spotkania mogą odbywać się poprzez Skype, Google Meet, telefon lub na żywo, w moim gabinecie.


Zastanawiasz się, czy to zadziała?
Czy coaching to coś dla Ciebie?

 Pozwól, że odpowiem Ci słowami moich klientek:

„Spotkania z Tobą, Edyto wpuściły dużo świeżego powietrza do mojej głowy. Pozwoliły mi spojrzeć na siebie i swój sposób myślenia i działania z boku. Zauważyć mechanizmy, które się za nimi kryją – najczęściej nieuświadomione do końca i dlatego takie niebezpieczne dla mnie samej.
I stało się to możliwe zarówno dzięki ćwiczeniom, które mi podsuwałaś do wykonania, jak i dzięki możliwości szczerego „wygadania się”, przewałkowania na głos swoich obaw i lęków wobec osoby, która nie zna osobiście mojej rodziny i przyjaciół, a na dodatek słucha mnie z uwagą i zainteresowaniem, nie krytykuje i nie daje rad. Mieć aktywnego słuchacza to wielki luksus.

Po każdym kolejnym spotkaniu czułam się bardziej świadoma siebie – swoich potrzeb, a co za tym idzie, pewniejsza swoich decyzji. Zaczęłam zauważać, kiedy w działaniu kieruję się swoimi potrzebami, a kiedy nieświadomie staram się zaspokoić potrzeby innych.
A do tego uspokoiłam się i wyciszyłam wewnętrznie, bo uzyskałam konieczny dystans do moich problemów. Mam wrażenie, że dzięki sesjom coachingowym odzyskałam coś bardzo dla mnie cennego, mianowicie swoją dojrzałość. Zrozumiałam, że patrzenie na to, co inni powiedzą, odbierało mi „poczucie sprawczości” we własnym życiu, a sprawczość kojarzy mi się nieodłącznie z dojrzałością. Nasze sesje stanowiły moje pierwsze zetknięcie z coachingiem i śmiało mogę powiedzieć, że było to spotkanie bardzo udane. Nawet najdzielniejsi potrzebują czasami deski ratunkowej”.
Mira Woszczek, nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie

Sesje coachingowe z Edytą spowodowały, że zaczęłam inaczej patrzeć na to, co mnie w życiu otacza i na to, co mnie spotyka. Nie zawsze życie jest takie, jak nam się wydaje, a dzięki sesjom wielokrotnie udało mi się spojrzeć na moje sprawy z zupełnie innej perspektywy.
W naszej wspólnej pracy niezwykle doceniałam wiarygodność i ciepło, jakie bije od Edyty. Jej nieszablonowe próby podejścia do różnych tematów, wieczne pomysły na rodzaje naszej wspólnej pracy i inspirujące metody. Nasze sesje pozwoliły mi zmienić sposób patrzenia na otaczające mnie sytuacje. Już teraz nie spinam się tak, gdy stoję w korku przed ważnym spotkaniem. Wiem, że są sprawy, na które mam wpływ, a są takie, które są ode mnie niezależne. Nauczyłam się też, że każdą zmianę należy zacząć od siebie. Jeżeli my się zmieniamy, to otoczenie też się zmienia… czasem jest to trudne, ale jeśli zmiany idą w dobrym kierunku, zostaną zaakceptowane, nawet mimo początkowego oporu… Uważam, że to był niesamowicie owocny dla mnie czas”.
Joanna Raszka, właścicielka sieci księgarni ArtTravel

Jaką wartość ma dla Ciebie opanowanie stresu, uspokojenie szalejących emocji i gonitwy myśli, osiągnięcie wewnętrznej równowagi? Pakiet trzech sesji to tylko 690 zł. A jedna sesja coachingowa to 230 zł.

W cenę usługi coachingu wchodzi nie tylko praca podczas naszych sesji – rozmowa, pytania sięgające sedna, materiały, które dla Ciebie przygotowuję, praca z metaforą i obrazem, praca z przestrzenią, ale także wszystko to, co dzieje się u Ciebie pomiędzy sesjami. Nasze spotkanie jest jak iskra - ma Cię poruszyć, zainspirować, zdziwić, zapalić, a wszystko to, co dzieje się pomiędzy to ogień, który pojawia się dzięki naszej współpracy. To właśnie sprawia, że dzień po dniu, tydzień po tygodniu działasz i zmieniasz swoje życie z moim wsparciem, by opanować chaos i stres, ujarzmić szalejące w Tobie emocje i odzyskać tak wytęskniony balans i równowagę.

WYPEŁNIJ formularz i umów się ze mną na pierwszą konsultację: