Wydarzenia

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty dla kobiet

Biznes Zone Wólczańska 125, Łódź

Czy zdarzyło ci się myśleć: "Nic mi nie wychodzi"; "Jestem do niczego"; "Znowu nie zrobiłam tego, co planowałam"? Gdy ktoś bliski nie odbiera telefonu zaczynasz martwić się, czy nie stało mu się coś złego? Czy zdarza ci się rozpamiętywać, że mogłaś powiedzieć coś innego, niż powiedziałaś lub żałować, że nie zrobiłaś czegoś inaczej? Czy bierzesz… Read More »*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty dla kobiet

*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty dla kobiet

Biznes Zone Wólczańska 125, Łódź

Czy czasem sprawia ci trudność sprawne łączenie wszystkich ról, które pełnisz w życiu? Chciałabyś być: mamą, która zawsze ma czas dla swojego dziecka, jest wypoczęta, zadbana, w dobrym nastroju, przy tym jest świetnym pracownikiem, na którego zawsze można liczyć, troskliwą córką, szczęśliwą żoną i jeszcze potrafi smacznie gotować dla całej rodziny? Czy czujesz czasem, że… Read More »*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty dla kobiet

*Kobiecy Piątek Miesiąca* – warsztaty efektywności osobistej dla kobiet

Biznes Zone Wólczańska 125, Łódź

⭐️Czy zdarzyło ci się doświadczyć krytyki/ oceny w relacji prywatnej lub zawodowej?
⭐️Czy relacja z członkiem rodziny lub współpracownikiem/szefem sprawia ci trudności, jest dla ciebie źródłem stresu i czujesz, że nie możesz być w niej w pełni sobą?
⭐️Czy obawiasz się konfrontacji z tą osobą?
⭐️A jednocześnie zależy ci na realizacji własnych potrzeb w tej relacji, uwzględniając jednocześnie potrzeby drugiej strony i nie wiesz jak to połączyć?

*Kobiecy Piątek Miesiąca* – Warsztaty dla kobiet

Biznes Zone Wólczańska 125, Łódź

⭐️Czy sposób, w jaki żyjesz jest zwykle kwestią przypadku, czy twoich świadomych wyborów i decyzji?
⭐️Czy co roku postanawiasz sobie coś, ale z reguły niewiele z tego potem wychodzi?
⭐️Nie chodzi bowiem o to, by planować każdy swój krok, bo w życiu potrzebna jest pewna doza spontaniczności;) Ale jeśli nie wiesz, do czego konkretnie dążysz, trudno o w pełni satysfakcjonujące życie.
⭐️Po to właśnie stworzymy MAPY NASZYCH MARZEŃ – byś mogła zagłębić się w to, czego naprawdę pragniesz i zacząć świadomie (i podświadomie:) to realizować!